Smėlis ir vanduo
Visiems teko patirti tą nemalonų jausmą, kai po dienos, praleistos pliaže visas kūnas lipte aplipęs smėliu. Tačiau, jei šis faktas Jūsų neišgąsdina, nepamirškite pasiimti pledo ar užtiesalo. Smėlis nėra itin švarus – pradedant smėlyje gyvenančiais vabaliukais, baigiant jūros bangų išmestu dumblu, žuvų liekanomis, galinčiomis sukelti alergiją ar kitokio pobūdžio infekcijas. Jūros vanduo labai sausiną odą, o jei ji yra nors truputį pažeista – gali ir graužti. Nepamirškite apgalvoti, ką jis gali padaryti Jūsų intymiausiai vietai?
Sutema.
Dar vienas minusas, jog privalėsite laukti gilios nakties, sutemos. O kadangi dienos ir vakarai vasarą būna ilgi, tad teks nemažai palūkėti. Juk nenorite sulaukti pasipiktinusių poilsiautojų dėmesio ar uniformuotų pareigūnų šalia pačią intymiausią akimirką?
Problemos dėl prezervatyvų.
Ne paslaptis, jog jūros ar baseino vanduo gali pažeisti prezervatyvo paviršių, silikonas greičiau plyš ir apsauga nuo nėštumo nebus tokia patikima. Baseino ar jūros vandenyje esantys chemikalai gali negrįžtamai pažeisti jo paviršių. Todėl dėl visa ko į rankinę įsimeskite ne vieną apsaugos priemonę.
Arešto tikimybė.
Paplūdimyje patruliuojantys ir tvarką prižiūrintys pareigūnai gali nejučia Jus užklupti pačio įkarščio sūkuryje ir... teisėtai suimti bei uždaryti areštinėn. Žinoma, tikėtina, kad pirmą kartą gausite tik įspėjimą daugiau taip nesielgti, tačiau jei į jų akiratį pakliūsite antrą kartą, vargu ar pavyks lengvai išsisukti.
Ribotas pozų pasirinkimas.
Pajūris – tikrai ne vieta naujoms Kama Sutros pozoms išbandyti. Šiuo atveju teks tenkintis dvejomis meilės akto pozomis. Mėgautis vienas kitu paplūdimyje visą parą tikrai negalėsite, todėl privalėsite nuolat stebėti laikrodį, kitaip tariant – būsite įsitempę, negalėsite atsipalaiduoti. Net ir nakčia paplūdimyje vaikšto žmonės, ne Jūs vieni tokie drąsuoliai, pasiryžę šiai avantiūrai.