eksologai jau seniai išskyrė du moteriško orgazmo tipus: klitorinį ir vaginalinį. Klitorio stimuliacija – iš esmės būdas be pralaimėjimo pasiekti orgazmą. Įvairių apklausų ir tyrimų metu, paaiškėjo, kad 60 proc. moterų tik taip ir patiria seksualinį malonumą. Vaginalinis orgazmas skiriasi jėga, gilumu ir pojūčių aštrumu. Jis galimas tik tada, kai partneriai turi pakankamai patirties sekse. Tam reikia gilaus vyriškos varpos įsikišimo ir g-taško, kuris įsikūręs priekinėje vaginos sienelėje 5-5,5 cm gilyje, stimuliacijos.
Pajungus racionalų loginį mąstymą, intensyviai klitorio stimuliacijai reikalingas maksimalus prisilietimas prie partnerio. Klitoris yra išsidėstęs toje pačioje vietoje pas visas moteris, tačiau jo „išsidėliojimas“ ir dydis skiriasi. Kiekviena moteris turi rasti poza, kurioje klitoris liestųsi daugiausiai. Tačiau yra patarimai, kurie galioja visiems. Klitorinį orgazmą be vargo galima pasiekti, kai moteris sėdi veidu prieš partnerį. Tokio pačio rezultato galima pasiekti ir klasikinėje misionieriaus pozoje, jei vyras ne stipriai pasikelia ant alkūnių. Praktiškai nejudinama klitorio zona yra „šuniuko“ – itin mėgstama vyrų. Tačiau būtent ši pozicija leidžia giliai įeiti į moters makštį, norint pasiekti vaginalinį orgazmą.
Kiekviena moteris puikiai žino, kokioje sekso pozoje ji gali pasiekti orgazmą, tačiau kažkodėl mažai kas išnaudoja šias žinias. Deja, statistika labai liūdinanti: tik 28 proc. moterų prisipažino, kad orgazmą pasiekia kiekvieno lytinio akto metu. Ką daryti, jei jūs nesate tarp tų laimingųjų? Drąsiai laužykite stereotipus! Kiekviena pora per 1,5-2 reguliarių santykių metus turi savo seksualinį stilių ir atidirbtas pozas, ir dažniausiai bijo, gėdijasi, nežino, kaip pasakyti savo partneriui jo neįžeidžiant, kas netenkina sekso metu. O seksui žodžiai reikalingi! Prisiimkite atsakomybę ir iniciatyvą, o vyras tikrai nesipriešins jūsų siūlomoms naujovėms. Seksualinė patirtis, įgauta kartu eksperimentuojant, tik suartins ir leis jums pagerinti santykių kokybę.
Suaugusiems.lt