O dabar kalbėsime apie kitą teigiamą momentą – aistra tampa vis stipresnė. Šnabždėdamos kažką partneriui į ausį, mes kaip ir norime paveikti jo smegenis, ir priverčiame jo įaudrintus centrus dirbti visu pajėgumu, šalia fizinių prisilietimų. Daugkartiniai tyrimai įrodė, kad dvi trečiosios žmonių yra nusiteikę pakalbėti sekso metu, tačiau kiti renkasi tylėjimą. Vis dėl to nereikia manyti, kad tik „plepiai“ lovoje yra geriausi meilužiai – ir tyleniai lovoje jaučiasi ne blogiau nei didesnė grupė žmonių. Tiesa, ir kalbų turi būti su saiku. Jei dar to nebandėte išbandykite: naujovės nuspalvins jūsų seksualinį gyvenimą. Nebijokite eksperimentuoti.
Pažvelkite tiesiai į problemą. Jūs niekada nesusimąstėte, kaip svarbu paminėti ir įvardinti „tai“ tikraisiais vardais? Greičiausiai jūs, kaip ir dauguma, kasdieninėje savo kalboje vengiate pokalbių apie seksą, o žodžiai skirti seksui yra uždangstomi kitais pavadinimais. Arba jūs galite rinktis ir kitą variantą – suteikti vardus savo grožybėms.
Reikia pripažinti, kad kalbėtis sekso temomis yra išties sudėtinga, o dar sudėtingiau apie jas pasakoti savo mylimam žmogui. Ir dažniausiai koją pakiša nesugebėjimas parinkti tinkamus žodžius. Jei norite apie kažką intymaus pakalbėti su savo antrąja puse, tačiau nedrįstate, pasitreniruokite tai padaryti stovėdami prieš veidrodį – jei darysite tai kiekvieną rytą, vienąkart išdrįsite tai pasakyti ir mylimam žmogui. Nors jums ir gėda, juk jūs siekiate rezultato?
Pabandykite pakartoti tai, ką esate girdėję ir matę. Kodėl gi jums nepabandžius pažiūrėti erotinio turinio filmų? Jūs, ko gero, nesate blogos nuomonės apie filmus. Pažiūrėkite keletą kartų. Pritaikykite tam tikras scenas ir savo gyvenimui ir būtinai pakartokite išmoktas frazes tuomet, kai užsiimsite seksu. Svarbiausiai – nebijokite išsakyti, kas jums išties rūpi. Laiku pastebėję problemą ir kartu ją išspręsite žymiai lengviau.
Suaugusiems.lt