Teigiama, jog daug įtakos turi psichologinis nusiteikimas (iš sekso, tapusio pareiga ar rutina, vaisingų rezultatų tikėtis sunkiau), tačiau neabejotinai svarbiau yra praktinis aspektas. Taigi, kokiomis pozomis mylėtis bei į kokias detales atkreipti dėmesį, jog taip laukiamos dvi juostelės taptų realybe?
Seksas net ir aktyviame tėvystės planavimo procese neturėtų tapti mechaniniu darbu, iš kurio tikimasi tik vieno – vaisingo galutinio rezultato. Būtina mėgautis procesu bei vienas kitu, rinktis labiausiai stimuliuojančias bei orgazmą pasiekti padedančias pozas. Tik artėjant ejakuliacijai reikia pasistengti rinktis pozą, trukdančią spermą pasišalinti iš makšties. Tradiciniai variantai – moteris apačioje, „šuniukas“, arba įsiskverbimas iš šono.
Moteris, prieš planuodama pastojimą, turėtų apsilankyti ginekologo kabinete. Gavus visą informaciją apie savo sveikatos būklę, taps kur kas drąsiau planuoti šeimos pagausėjimą. Neišsigąskite, jei išgirsite atsakymą, jog jūsų gimdos padėtis nėra...normali. Tai – ne nuosprendis, o tiesiog anatominė savybė, į kurią, renkantis pozas, svarbu atsižvelgti. Tais atvejais, kai gimda yra užsilenkusi, vaisingiausia poza – moters gulėjimas ant pilvo vyrui įeinant iš nugaros. Moteris, kurios gimdos kaklelis yra aukščiau gimdos, ejakuliacijos metu turėtų gulėti ant nugaros, vyras – virš jos. Esant kiaušidžių uždegimui, gimda gali pasisukti į vieną ar kitą šoną. Tokiu atveju medikai pataria sueitį iš to šono, į kurį pasisukusi gimda.
Ar „žvakė“, daroma iškart po ejakuliacijos, padidina tikimybę pastoti? Vizualiai žvelgiant spermatozoidams sudaromos geresnės sąlygos pasiekti tikslą, tačiau tai yra toks pats juokingas mitas kaip ir kūdikio lyties „planavimas“ renkantis tam tikrą pozą. Po lytinio akto būsimiems tėveliams rekomenduojama tiesiog ramiai pagulėti lovoje, švelniai susikibus rankomis – tegul kūdikis žino, jog yra laukiamas. Jei nenusiraminsite to, kol, jūsų manymu, neįdėsite visų pastangų, galite, po ejakuliacijos, po užpakaliu padėti pagalvėlę: fiziologiškai naudos nedaug, tačiau psichologiškai – ramiau.
Sakoma, jog kūdikis pats pasirenka laiką, kada ateiti į šį pasaulį. Mažylis neabejotinai laukia, kol pradėsite džiaugtis gyvenimu, o ne brauksite „devynis prakaitus“ šio „gamybos“ procese. Pasistenkite save teigiamai psichologiškai „užprogramuoti“ bei, artėjant ejakuliacijai, rinkitės fiziologiškai pastoti tinkamiausias pozas.
Suaugusiems.lt